Gebedsgroepen in Harderwijk

Gebed legt de geestelijke basis voor Gods Koninkrijk en is daarom essentieel.
Jezus belooft dat God zal werken en geven op basis van het eenparige gebed van zelfs 2 of 3 van zijn kinderen. Matt. 18: 19.
We zijn daarom dankbaar voor de vele gebedsgroepen die er in Harderwijk en Hierden zijn
Dit zijn groepen die bidden voor scholen, kerken, de werkomgeving of een bepaalde doelgroep.
Een aantal christelijke basisscholen hebben een gebedsgroep van vooral moeders, die bidden voor de school, de kinderen, leerkrachten en de leiding van de school.
Ruim 100 jaar geleden is het christelijk onderwijs als door een wonder (en ook uniek in de wereld ) voortgekomen uit het gebed van vele christenen in ons land. God heeft ons toen in antwoord op gebed de vrijheid gegeven christelijke scholen te starten. Omdat ze uit gebed geboren zijn kunnen ze ook alleen door gebed overleven. Hoewel dit inzicht een tijd lang verwaarloosd is, zijn er de afgelopen jaren op vele scholen gebedsgroepen ontstaan.
De volgende gebedsgroepen zijn bekend:

GEBEDSGROEPEN VOOR SCHOLEN (interkerkelijk)
1. CBS De Springplank, Margreet Agterhuis, MargreetAgterhuis@cbshetstartblok.nl

2. CBS Het Kompas, Annemarie?

3. CBS de Wegwijzer, Helma Vlieg

4. CCNV,

5. Gebedsgroep voor Middelbare scholen,
– Maandagmorgen 1x pmnd, Gerrie Nagtegaal, ajnagtegaal@solcon.nl

6. Morgen College,

GEBEDSGROEPEN VOOR KERKEN
1. De Regenboog,  Elly den Harder,  e.denharder@2ebedrijf.nl
– Maandagochtend: 11:30 u
– Maandagavond: 20:45 u
– Woensdagavond: 20:00 u
– Vrouwengebedskring: 20:00 u
– Donderdagochtend: 7.00 u
– Vrijdagmiddag: 16:00 u

2. Het Visnet, Sicco Jongsma (gebedscoördinator), sjongsma@filternet.nl
– Dinsdagmorgen gebedskring: 8.30 u, Anne Venema, tel.0341-426298
– Dinsdagavond gebedskring: 20.15 tot 21.00, Anja van Klompenburg, tel. 06 -12676930
– Woensdagmorgen gebedskring: 08.30 u, Bea van Pijkeren, tel.0341-426380
– Ouderen gebedskring: do van 15.00 tot 16.00 u, Gerrie Kleermaker, tel.0341-421413
– Mannengebedskring: vr. van 06.30 tot 07.30 u, Sicco Jongsma, sjongsma@filternet.nl
– Vrouwengebedskring: vr. van 08.30 tot 09.30 u, Eilene Schouten, tel. 0341-433774

3. Bethelkerk,  vacant

4. De Grote kerk,  Ria Wormsbecher,  ria-gerrit@zonnet.nl

5. Dorpskerk Hierden
– Dinsdag gebedskring: Meta Timmer, 06-30109699
– Donderdag gebedskring: Erika Timmer, 06-40681831

6.Plantagekerk,
– Gebedsgroep: Carla van Peursum, tel 423002
– Fontein gebedsgroep: Annemarie Stuiver, annemarie.stuiver@solcon.nl

7. Petrakerk (GKV), 
– Mannengebedsgroep, Lukas Kooistra, kooistrathuis@hotmail.com
– Vrouwengebedsgroep, Trudie Kooistra, kooistrathuis@hotmail.com

8. De Zaaier (CGK), Michiel Bakker, wmbakker@solcon.nl

9. Baptistengemeente, Marjon Prummel,
– Israël Gebedsgroep, Peter de Bruijne, info@pdbtekst.nl

10. Chr. Gem. Sefanja,
– Maandagavond bidstond: 19:30 tot 20:30, Arco Biesheuvel, arcobiesheuvel@solcon.nl
– Gebedsavond Biddende Ouders: 1e ma vd mnd. 19.30u
– Vrouwenbidstond: wo. 9:00
– Bidkids: gebed voor kinderen, sefanjakinderkerk@gmail.com
– Israelbidstond: ma 1×14 d, Henk Duitman

11. Evang. Gem. H’wijk (EGH), Evelien Simon, fam.simon@hetnet.nl
– Mannengebedsgroep, elke wo. 6.30- 7.30 u. Jaap Kroese, jaapkroese@tiscali.nl
– Gemengde gebedsgroep, elke ma. 13.30 -14.30 u , Petra Mosterd, petramosterd@hetnet.nl
– Vrouwengebedsgroep, 13.30 -14.30 u, Marianne Bergsma, marianne.bergsma@kpnmail.nl

12. Nw Apost. Kerk, Wiesje Poolen, wrpoolen@hotmail.com

13. Catharina Parochie, Julius de Graaf, juliusdegraaf@gmail.com

14. Leger des Heils: Henk Timmer, henk.timmer@legerdesheils.nl


INTERKERKELIJKE GEBEDSGROEPEN
1. Leidersgebedsgroep, Johan het Lam, jhetlam1956@gmail.com

2. Stadsgebedsgroep: 1e ma vd mnd 19.30u in wisselende kerken,
Trudie Kooistra, kooistrathuis@hotmail.com

3. St. Jansdal Ziekenhuis (medewerkers): 2e di. vd mnd. 16.00 tot 17.00 u. Lukas Kooistra, kooistrathuis@hotmail.com

Wijzigingen en verbeteringen voor dit overzicht graag e-mailen naar info@stichtingecho.nl