Alpha cursussen in Harderwijk en Hierden

ALPHA CURSUSSEN IN HARDERWIJK EN HIERDEN 2018-2019

2018 NAJAAR

Alpha Visnet: Frankenkamp 2 Wo. 26 sept. 19.00 uur Mariët Schuit, 06-10750495 www.hervormdegemeentehierden.nl

Alpha Dorpskerk:  Achter de Dorpskerk, Zuiderzeestraat 149 Ma. 10 sept. 19.00 uur Johan Hop, 06-22130653 www.hervormdegemeentehierden.nl/dorpskerk

Alpha Sefanja:  Stationslaan 121 Ma. 24 sept.19.30 uur Lenie Willemsen, 06-40403254 leniewillemsen@hotmail.com

Alpha PGH: Oude Synagoge Di. 25 sept.19.00 uur Hijmen Bloemendaal, 06-53816746 H.vBloemendaal@Solcon.nl

Alpha Youth (Interk.): Echocentrum, Melis Stokelaan 91A Do 18 okt.19.00 uur Lennart van der Vegt, www.youthalphaharderwijk.nl

Alpha Petrakerk: Busken Huetlaan 2 Wo. 26 sept.19.00 uur Paul Waterval, 06-46407028. paulwaterval@gmail.com

Alpha In Farsi: Echocentrum,Melis Stokelaan 91A Vr. 14 sept. 19.00 uur Hasti Monfared, 0341-419207 (Echo) hmonfared24@yahoo.com

Alpha Youth: Dorpskerk – 17+ start ma. 24 sept, 1x 14 d, 19.00 uur – 18+ start ma. 1 okt, 1x 14 d, 19.00 uur Yorick Pluim yorickpluim@hotmail.com

ABC cursus: de Zaaier, Eibert den Herderstraat 22 Ma. 18 sept.20.00 uur (1×14 d) Dhr. G.C. van der Bijl, 0527– 687531 gcvanderbijl@filternet.nl

2019 VOORJAAR

Alpha Regenboog: Start in jan. 2019 alpha.regenboog@gmail.com

Alpha Business: In de Essenburgh Start op di.  in jan.2019 Elly den Harder, 06-20912638, e.denharder@2ebedrijf.nl Harry Raaphorst, 06-46354560, harry.raaphorst@solcon.nl